Donateurs

Deze Ajacieden hebben al een bijdrage geleverd aan de actie door te doneren via de rekening. Jouw naam ook hier ? Ga dan naar de pagina ‘Steun de actie’ en kijk hoe je jouw bijdrage kunt overmaken. Het duurt ongeveer 2 (werk) dagen voordat we de betaling ontvangen en verwerkt hebben. Momenteel zijn de betalingen die per bank zijn gedaan bijgewerkt tot en met  16 mei 2010.

Naast onderstaande donateurs willen we ook iedereen bedanken die voorafgaand aan Ajax – PSV op 14 maart jl. een bijdrage heeft gedaan bij één van de collectanten.

Bedankt voor je steun!

Supportersvereniging Ajax AFCA Supportersclub
VAK410 M. van den Berg
M. Stuij J. Becker
J. Pen S. Huibersse
V. Detmers A. Bergkamp
R. Bakker E. Werner
S. van der Veer W. Brul
S. Amersfoort D. Meijer
J. van Os S. Fonville
J. van Uum D. Berens
D. Bouman R. Modderkolk
J. van Neerbos P. van As
J. Groenhart A. Donkersloot
M. van der Knaap H. Hindriks
E. Grevinga L. Spans
S. Engel M. Gieselaar
S. Mitrache A. Veltman
J. Lumaye Schuld M. Westbroek
B. de Graaf H. Hunse
W. van Oirschot M. Willems
I. Oerlemans J. den Hertog
A. Wessels M. Both
R. Verbrugge Y. Wagenvoord
J. Rooijakkers R. Duurinck
B. Mulder H. Rompa
L. de Haan J. Theeuwes
R. de Kruyf M. Langereis
W. Klijnstra M. Jonker-Dirven
K. Kleine R. Gruijters
E. van Kooten A. Jacobsen-Vonk
R. Westerink K. Eiff
M. Mijnheer P. Eiff
C. van den Vendel B. van der Hoeven
M. Meijer J. van den Born
Z. Snip P. van Wanrooij
J. Drel H. Bosman
T. Frederiks E. Pieters
J. Rietveld R. Bos
K. Dil I Pieterse-Beset
B. Beurskens J. Stokkel
T. en A. Jonker S. Kok
M. den Arend D. Lawrence
G. de Bruijn W. Oosterbaan
T. Sjiem Fat R. Froonhoff
E. van Schagen M. Bolwerk
J. van Gils H. Breebaart
K. van der Meer W. Dams
W. Mulder A. Vooijs
J. Barends M. Stok
E. Meerveld S. Oosterom
A. Bot V. Kooyman
F. van Aalten R. en D. Jochoms
M. Stender J. Voorthuijzen
F. Meijer S. Gofferj
T. Roode A. Lindekeit
E. de Vries D. Beemsterboer
F. Leijten J. van den Elshout
N. van Hamburg G. Zweers
R. Bakker H. ten Woude
M. Tibbertsma P. van Tilo
W. Wondergem R. van Eijsden
E. Willems E. Wiltink
C. Geelen I. Runderkamp
S. Kok T. Linsen
W. Nagel J. Staal
M. Arts V. van Holt
T. Fleming G. Twickler
H. Dunsbergen E. Peels
F. Willems S. van der Zeijden
J. Fokker P. Nederlof
F. Scholts J. van Weisenbroek
H. Donselaar L. Stap
M. Willers E. Heffels
J. Does R. Stap
W. van Gulden E. Bardie
M. Maandag A. Martens
F. Roobeek R. van den Bergh
M. Torenvliet M. van Middelaar
J. den Hollander J. Hol
W. Horn M. van Moock
R. van Zwol T. Temming
F. Vos N. Curlin
S. Klein Overmeen L. Timmer
P. Wolbers N. de Weerd
S. Tielrooij M. Bakker
F. van Eijk R. Siepel
M. Pothuizen F. Metsemakers
J. van Nieuwburg E. van de Graaff
M. Bouthoorn H. Yilmaz
F. Wierks C. Yang
W. Weterings J. van der Linden
T. Schluter E. Bronswijk
A. van Nugteren J. Jilesen
J. Weiss T. Neeser
T. van Zeeland C. Bijleveld
B. Martens C. Appelboom
M. Veenman J. de Bas
S. Zondag R. Jansen
F. van den Heuvel M. Walenberg
R. Hertgers S. Kruijer
J. Dijkman D. Hersbach
F. Konosic T. Koppen
M. van der Haven L. Uitdewilligen
A. Schuurhuis G. Agema
M. Cramer H. Fokker
W. Wensink F. Vinju
P. Dekhuijzen M. Petit
S. van Dalsen-Reitsma F. van Boxtel
R. van den Heuvel S. Snijder
L. Ferwerda C. Koek
J. Hoff L. Bakker
Van den Brink J. van Amstel
J. de Lange L. Heger
R. Junge J. van Toorn
J. van Corven L. Laenen
F. Donck E. Greven
K. Hoekstra A. Koorn Kikkert
D. Christiaanse K. van Nunen
K. de Mar A. Korf
A. Voors-Pattiapon Crimesite
H. Jaeger S. Sanders
J. Laan R. Kooijman
K. de Jong J. Kost
D. van der Wouden M. van Beek
D. Arendsen J. Rijksen
B. van Leeuwen R. Witteveen
S. van Meel B. Bogaard
R. de Wilde J. van der Meij
J. Schoen J. Spanjaart
R. Haanstra M. Hagmeijer
P. van der Meer P. Mulder
R. van Zanten N. van Thiel
G. Schep Arensman
J. van Sandwijk M. Kamps
F. Verburg P. Spivakov
M. Kraan K. Geelhoed
M. Harteman E. Hettinga
H. Fokker D.Arendsen
P. Mulder S. van de Klundert
S. Boning D. van Uitert
R. Verhallen D. Dam
J. Beek I. van Laarhoven
J. den Uijl J. van Ommeren
A. Sewalt Q. Kat
R. Knol H. Lassche
P. Kok A. Buwalda
H. Arends B. Lindeman Mogot
Karsseboom D. van Osenbruggen
S. Visser AFCA
S. Does Te Winkel-Stoppelm
H. Siebgens R. van Rooij
R. Kas S. Goverts
S. van der Velde R. Onclin
R. Lok R. Alderden
D. Middelweerd M. Herfst
S. Slijper R. Kemper
C. van Helden J. Driessen
J. Melief J. Spoelstra
R. van der Spek W. Flach
K. Bastiaanse H. van de Vosse
R. Boon M. Streep
H. Aartman Y. Bakker
R. Staal M. Foyer
Q. en P. Verbond J. Perdok
L. Duursma Paauwe en Hofman
A. Stenger L. van Veen
R. Schaffer R. van den Broek
R. Franssen J. van Haaren
A. van Aerde S. Clermonts
E. Camdzic C. Westra
A. Pope S. van den Ing
N. de Ruiter M. de Hond
K. Kapias A. Ramakers van Praag
F. Jansen A. van Tilburg
D. Broer D. de Jongh
F. Hahne L. van der Plas
N. Hooiveld I. Visser
D. Cuijpers B. van Rijen
J. Zeeboer T. Verweij
A. Tilstra H. Scholtes
P. en I. Petit-Barla A. Loesink
A. Klunder N. van Kaam
I. Bosman H. van Maanen
A. van Muyden S. Braaksma
D. Boonstra B. Klein
A. Baars A. Ouwerkerk
P. Bouw F. Cante
R. Jager P. Lievense
P. Rollman A. Hendriks
E. Fischer P. Winters
R. Bosch S. Pieterse
M. Stritzke J. Scheer
D. Snoeks E. Pronk
S. Hoogerhout F. van Dongen
G. Sweyen E. Koops
L. Saelman P. Doornbos
AFCA Zwolle J. Jansen
R. Schwenke T. van Dijkhuizen-Kardol
D. Isings Kort Amsterdams
M. Hansen Polish Brigade
R. Dingelhoff P. Snel
H. Vonhoff M. Lips
T. en A. Visser B. Elshof
H. en A. de Jong P. de Meer
R. Verrijt R. Huijben
M. Joosten A. van den Heuvel
K. So L. van Meurs
J. van Es J. Koster
J. de Jong J. Gieling
M. Nijpels J. v.d. Hoek
R. Jager J. van de Scheur
J. Ulijn P. Winkel
H. Bolhuis L. Becker
B. de Vries W. Didden
D. Joling I. den Heijer
W. van Dijk A. Linthorst
S. Adriaansen J. Kinnegin
J. Brugman W. Cramer
D. Verdult D. van Deudekom
C. den Dekker A. v.d. Heuvel
M. Fonteijne F. Borghart
G. Stegeman S. Pasek
M. Roedema M. van den Heuvel
S. Strik F. Foederer
J. de Jong Bussie18
M. van Esschoten A. Snijders
S. Tholen S. Jaasma
J. Zant E. Marktvoort
N. Alards Fanzine De Meersche Helden
M. Zurel L. H?ttig
W. Schatens